У Харкові відкрився шестисотий шинний центр Vianor

ср січень 27 01:39 2010

У Харкові відкрився шестисотий


шинний центр VianorМережа шинних центрів Vianor зросла до 600 точок у всьому світі – в січні 2010 року в Україні, в місті Харків під даним брендом відкрилася нова точка роздрібної мережі Nokian Tyres. На території України це вже 80-й шинний центр Vianor. Вся мережа Vianor в Україні будується на умовах франчайзингу.

На сьогодні Україна посідає друге місце після Росії в списку країн з найбільшою кількістю точок Vianor, мережі, що активно працює в 19 країнах світу.

– Розширення мережі Vianor відіграє важливу роль у досягненні намічених темпів зростання концерну. Українська мережа Vianor – яскрава ілюстрація того, як працює і приносить взаємні вигоди ретельно продумана модель співпраці між Nokian Tyres і власниками центрів Vianor. Vianor Харків, ласкаво просимо до ефективної мережі дистрибуції Nokian Tyres! Нові центри Vianor дозволяють нам зробити наш провідний асортимент продукції та комплекс високоякісних послуг ближчими до наших клієнтів, – говорить Кім Гран (Kim Gran), президент і головний виконавчий директор Nokian Tyres.

Nokian Tyres – єдиний виробник шин у світі, що спеціалізується на товарах, створених спеціально для північних умов. Компанія виділяє для себе чотири основні регіони збуту: країни Скандинавії, Росія та інші країни СНД, Північна Америка, Центральна та Східна Європа. Мережа шинних центрів Vianor прагне надійно закріпитися на стратегічно важливих для Nokian Tyres ринках і рішуче збільшує кількість центрів, що співпрацюють з Vianor на умовах франчайзингу або партнерської угоди. Мета такого розширення – стати головною рушійною силою зростання Nokian Tyres і найкращою мережею шинних центрів у регіонах збуту концерну. Мережа Vianor включає центри у 19 різних країнах, причому найбільші національні мережі – це мережі країн Скандинавії, Росії та України. Більшість центрів Vianor працюють за принципом франчайзингу або партнерства, хоча деякі з них є власністю Nokian Tyres.

Vianor пропонує шини для легкових автомобілів, фургонів, вантажівок, а також промислової техніки. Крім того, у мережі продаються не лише шини марки Nokian, але й супутні автотовари: диски, амортизатори, мастила тощо. Комплекс послуг Vianor включає заміну шин, шиномонтаж, заміну мастила, експрес-сервіс та сезонне зберігання шин.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]