вт березня 14 02:30 2023 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

УРЯДОВА КОМІСІЯ РОСІЇ СХВАЛИЛА КУПІВЛЮ ПАТ «ТАТНЕФТЬ» АКТИВІВ КОМПАНІЇ NOKIAN TYRES PLC В РОСІЇ

На підставі інформації, отриманої Nokian Tyres від ПАТ «Татнефть», Урядова комісія Росії з контролю за іноземними інвестиціями (Урядова комісія РФ) схвалила купівлю ПАТ «Татнефть» активів компанії Nokian Tyres plc в Росії. Про підписання угоди було оголошено 28 жовтня 2022 року.

Відповідно до постанови Урядової комісії РФ загальна допустима ціна угоди, визначена комісією, становить 23 050 млн руб. Застосовуватиметься фактичний курс обміну рубля/євро, визначений Центробанком Росії на день оплати. Виходячи з базового обмінного курсу Refinitiv 2PM CET FX на 13 березня 2023 року, ціна, затверджена Урядовою комісією Росії, становитиме 286 мільйонів євро. Очікувалося, що початкова ціна угоди, оголошена 28 жовтня 2022 року, становитиме приблизно 400 мільйонів євро, і на неї вплинуть, серед іншого, чисті коригування грошових коштів і оборотного капіталу, а також зміни обмінного курсу рубля/євро.

Досі присутні певні невизначеності стосовно транзакції та часу її здійснення, а також обмінного курсу рубля/євро на день платежу. Остаточне закриття транзакції залежить від успішного завершення перевірок, зокрема, на відповідність нещодавнім змінам у санкціях і грошових переказах.

Nokian Tyres повідомлятиме про подальший хід подій в процесі виходу з Росії відповідним чином в залежності від обставин.

 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:

http://facebook.com/NokianTyresUkraine

https://instagram.com/nokiantyresua

 

Контактна інформація: 
Маркетинг спеціаліст 
Леся Гнідець 
[email protected]