чт січня 23 10:19 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів

В рік 80 -річчя з моменту винаходу зимових шин компанія Nokian Tyres представляє нові шини Nokian Hakkapeliitta для позашляховиків і мікроавтобусівКомпанія Nokian Tyres посилює продуктовий ряд зимових шин для складних кліматичних умов трьома новими зимовими шинами Nokian Hakkapeliitta, призначеними для ключових ринків. Водночас з презентацією нових моделей Nokian Tyres відзначає 80-річчя з моменту винаходу перших зимових шин.

Компанія Nokian Tyres розробила і виготовила першу в світі зимову шину Kelirengas (Келіренгас), здатну протистояти морозам, в 1934 році. Вона була створена для вантажівок. Двома роками пізніше фахівці Nokian Tyres представили своє рішення для легкових автомобілів. Перша шина Hakkapeliitta стала справжнім проривом у гарантуванні безпеки на слизьких зимових дорогах. Сьогодні шини Nokian Hakkapeliitta відомі скрізь, де знають, що таке зима.

Нове покоління шин Hakkapeliitta – революція в області безпеки на зимовій дорозіШипована шина Nokian Hakkapeliitta 8 SUV, яка призначена для впевнено зростаючого SUV-сегмента, а також шини для мікроавтобусів і легких вантажівок Nokian Hakkapeliitta C3 і Nokian Hakkapeliitta CR3 продовжують лінійку шин Nokian Hakkapeliitta.

«Споживачі з ентузіазмом зустріли нове покоління шин Nokian Hakkapeliitta, які гарантують безпрецедентний рівень безпеки взимку. Це – справжній предмет гордості для компанії Nokian Tyres, – говорить Кім Гран, Президент і CEO концерну Nokian Tyres. – Також вражає успіх наших шин в автомобільних тестах. Легкова шина Nokian Hakkapeliitta 8 перемогла у всіх, крім одного, незалежних тестуваннях у Фінляндії, країнах Скандинавії, Росії. У нових моделях шин ми використовуємо ті самі сучасні технології. Нові шини є найбільш сучасними у своїх сегментах, повний розмірний ряд яких стане доступний споживачам восени 2014 року», – додає він.

Шипована шина Nokian Hakkapeliitta 8 SUV забезпечує безпрецедентне зчеплення і міцність. Концепція Nokian Eco Stud, що була вперше використана в шині-переможниці тестів Nokian Hakkapeliitta 8, забезпечує унікальне зчеплення на льоду і снігу. Міцність шини оптимізована за допомогою матеріалів, що застосовуються в аерокосмічній та військово-промисловій галузях. Чудове зчеплення і надійність надають максимум спокою водіям, які тепер можуть повною мірою насолоджуватися управлінням своїх позашляховиків на зимових дорогах.

Нова шипована шина Nokian Hakkapeliitta C3 для професійного використання протистоїть складним зимовим умовам. На додаток до збалансованого зчеплення на зимовій дорозі, що характерне для шин Hakkapeliitta, шина Nokian Hakkapeliitta C3 забезпечує стабільну керованість для професійного водіння.

Нова фрикційна зимова шина скандинавського типу Nokian Hakkapeliitta CR3 пропонує прекрасне зчеплення взимку та комфортне водіння. Ця нешипована шина, що легко обертається, економить паливо. Зчеплення на льоду нової Nokian Hakkapeliitta CR3 суттєво покращено за допомогою концепції Nokian Cryo Crystal, яка вперше була застосована у гумової суміші протектора легкової шини Nokian Hakkapeliitta R2.

Компанія Nokian Tyres також доповнює ряд шин Nokian Nordman і пропонує надійні шиповані шини Nokian Nordman 5 і Nokian Nordman 5 SUV у середньому ціновому сегменті ринку (сегмент В).

Нові шини ряду Nokian Hakkapeliitta будуть презентовані на власному тестовому полігоні компанії в Івало (Фінляндія) найближчим часом. Усі продукти під брендом Nokian Hakkapeliitta призначені для ключових ринків концерну Nokian Tyres для Фінляндії, країн Скандинавії, Росії та України. Відвантаження шин почнеться на початку 2014 року.

Детальна інформація про нові зимові шини буде опублікована у лютому 2014 року.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць

Моб.: +38 067 216 3434, тел. +38 044 220 1 220

Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com