Vianor Industrial – нова концепція покликана забезпечити професійний сервіс для спеціальної техніки

пт листопад 5 07:56 2010

Vianor Industrial – нова концепція покликана забезпечити професійний сервіс для спеціальної техніки4 листопада поточного року компанія Nokian Tyres України провела презентацію першого в нашій країні шинного центру Vianor Industrial, що спеціалізується на забезпеченні професійного сервісу для спеціальної техніки. Vianor Industrial - це нова концепція мережі шинних центрів Vianor, що почала свій розвиток у Фінляндії, Швеції і Норвегії і зосереджена на обслуговуванні сільськогосподарської, будівельної, лісогосподарської, портової та гірничодобувної техніки. В Україні перший Vianor Industrial був відкритий у Донецьку – в центрі одного з найбільших промислових регіонів країни.

- На сьогоднішній день в Україні спостерігається колосальна недостача спеціалізованого сервісу для обслуговування такої техніки: починаючи від сільськогосподарської, закінчуючи гірничодобувною та портовою, - говорить директор компанії Nokian Tyres Україна Ігор Богданов, - При цьому, в країні тільки кількість будівельної техніки за останні кілька років через підготовку до Євро-2012 збільшилася в рази. Існує попит на спеціальні шини, але для кожного підприємця стає справжнім головним болем вирішення питання шиномонтажу цих шин або ж їхнього ремонту. Якщо з покупкою шин споживач ще більш-менш розуміється, як йому варто вирішити питання – в основному, він звертається до компаній-виробників та їхніх представників, то з сервісом він опиняється перед справжньою проблемою. Інформація про людей, що вміють працювати з цими продуктами і мають необхідне обладнання, найчастіше, передається з вуст у вуста, за принципом сарафанного радіо. І це красномовно говорить про загальний стан цілого сегмента даного вузькоспеціалізованого напрямку. Відсутність будь-якої спеціалізації сервісу призвела до того, що в країні абсолютно неможливо навіть приблизно зрозуміти місткість ринку, також непрозорий механізм ціноутворення на послуги, що надаються.

У цілому, вітчизняний ринок готовий до виникнення подібного вузькоспеціалізованого напрямку, навіть більше того, відчуває його гостру нестачу. Тому компанія Nokian Tyres вирішила розширити спектр послуг, пропонованих в Україні мережею Vianor, і відкрила перший шинний центр Vianor Industrial. Принципова відмінність цього шинного центру полягає в наявності шин для спеціальної техніки, а також обладнання, здатного якісно обслуговувати цю техніку. У планах компанії відкрити ще два шинних центри Vianor Industrial в Україні – в Одесі та Дніпропетровську.

Оскільки на ринку країни відчувається брак фахівців для цього напряму, компанія особливо високу увагу приділяє підбору кадрів і подальшому підвищенню їхньої кваліфікації. Фахівці, запрошені на роботу в перший шинний центр майбутньої мережі, пройшли жорсткий відбір. Для їхнього подальшого навчання будуть запрошуватися провідні фахівці з Німеччини та Фінляндії.

Обладнання, встановлене в шинних центрах Vianor Industrial, також дозволяє обслуговувати і легкові автомобілі, і вантажний транспорт. Але головний акцент в роботі нових шинних центрів зроблений на обслуговуванні спеціальної техніки.

Vianor Industrial в Європі
Концепція Vianor Industrial, розроблена спільно з Nokian Heavy Tyres, пропонує компаніям і підрядникам, які працюють зі спеціальною технікою, професійне рішення з використанням останніх інновацій та операційних моделей в області виробництва шин.

- Сила нової концепції полягає в поліпшенні здібностей мережі Vianor, спрямованих на розуміння і прогнозування потреб у різних шинах, а також для розробки рішень для продуктів даного сегмента і послуг. Співпраця з Nokian Heavy Tyres дає безперервний потік інформації і дозволяє якісно розвинути взаємодію між продукцією виробника, роздрібною торгівлею і кінцевим користувачем, - стверджує Юха Лехтінен, менеджер з маркетингу мережі Vianor для шин для автомобілів великої вантажопідйомності.

Ця унікальна концепція задовольняє потребу в сервісі спеціальної техніки. Існує вже більше 20 точок Vianor Industrial у Фінляндії, Швеції та Норвегії. Клієнти також можуть отримати кваліфіковану допомогу і в інших шинних центрах Vianor, де спеціально підготовлений персонал мережі надасть грамотну консультацію для знаходження найкращого рішення при підборі шин. У майбутньому, кількість магазинів, включених в концепцію Vianor Industrial, буде зростати, а концепція буде розширюватися по всьому світу. В Україні перший шинний центр Vianor Industrial почав функціонувати в Донецьку за адресою вул. Бажова, 1Б.

Мережа Vianor
Vianor – мережа шинних центрів, що спеціалізується на продажу автомобільних шин і наданні супутніх послуг та налічує 714 точок в 20 країнах світу, з них 93 в Україні. У мережі працює більше тисячі універсальних висококваліфікованих фахівців, що володіють багаторічним досвідом і знаннями.

Nokian Heavy Tyres Ltd належить до групи Nokian Tyres Plc і є одним з найбільш широко відомих і успішних спеціальних виробників шин у світі. Компанія є лідером світового ринку в сегменті шин для лісового господарства. Асортимент продукції включає також різні спеціальні шини для транспортних засобів, що використовуються в сільському господарстві, промисловості, портовому і гірничодобувному секторах. Всі продукти компанії є результатами інноваційних, високоякісних і довгострокових рішень, досягнутих у процесі розвитку та випробувань,проводяться в тісній співпраці з клієнтами. Nokian Heavy Tyres відома своєю гнучкістю і професійним обслуговуванням – найкращим у своїй галузі.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Координатор з маркетингу компанії Nokian Tyres в Україні
• Наталія Діхтяренко
Моб. +38 067 441 24 61, тел. +38 044 220 1 220
e-mail: [email protected]

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні
• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08, (044) 501 29 09
e-mail: [email protected]