Vianor Truck - компанія Nokian Tyres створює мережу шинних центрів для вантажівок в Україні

ср червня 24 12:20 2009

Vianor Truck - компанія Nokian Tyres створює мережу шинних центрів для вантажівок в Україні23 червня відкрився перший шинний центр для вантажівок мережі Vianor Truck, розташований на 21 км траси Київ-Житомир.

- Впродовж 2009 року мережа буде нараховувати до 10 шинних центрів, розташованих на основних транзитних шляхах країни, - повідомив ЗМІ директор компанії Nokian Tyres Україна Ігор Богданов на прес-заході, присвяченому відкриттю першого Vianor Truck,- Наприкінці червня почнуть роботу два шинних центри Vianor Truck в Донецькій, а на початку липня – у Дніпропетровській області. Також протягом року будуть відкриті шинні центри Vianor Truck в Черкаській, Одеській, Чернігівській, Львівській, Полтавській та Хмельницькій областях.

Існуючі в Україні та інших країнах пострадянського простору стереотипи не передбачають суміщення послуг з шиномонтажу для легкових та вантажних автомобілів в одній точці. В Європі подібного розмежування немає, шинні центри Vianor надають послуги не тільки для легкових автомобілів, але й для вантажівок. Розуміючи особливості українських споживачів, компанія Nokian Tyres вирішила будувати професійну мережу шинних центрів для вантажного автотранспорту Vianor Truck.

Франчайзингову мережу Vianor Truck в Україні поєднуватиме не лише бренд, але й єдині цінова політика та асортимент, однаковий спектр послуг з продажу, монтажу та обслуговування вантажних шин, а також загальні стандарти якості.

У побудові мережі компанія орієнтується в першу чергу на корпоративних клієнтів, для яких важливо обслуговувати власний автопарк на всій території України саме в одній мережі, що дає змогу спростити систему взаєморозрахунків і контролювати потоки грошових коштів.

- Уже два роки поспіль в Україні активно розвивається мережа шинних центрів Vianor для легкових автомобілів. Побудова мережі вантажних шинних центрів під цим брендом дозволить використовувати його популярність і авторитет на шинному ринку України, - розповів запрошеним ЗМІ Ігор Богданов, - Формування мережі шляхом франчайзингу дозволяє нам надати готовий прибутковий бізнес для наших партнерів. Ми надаємо максимальну маркетингову підтримку, беремо активну участь у відкритті та оформленні вантажних шинних центрів Vianor Truck, що дозволяє знизити витрати та досягти максимальної прибутковості точок. На базі Call-центру Vianor вже починає діяти національний Call-центр Vianor Truck.

На думку керівництва компанії, участь в найбільшій національній мережі вантажних шинних центів Vianor – це можливість успішної конкуренції з локальними сервісами та сервісами інших мереж. Впровадження єдиних стандартів роботи вантажних шинних центрів Vianor завдяки їх відповідності європейській системі якості дозволить залучати додаткових клієнтів і формувати лояльність у вже існуючих.


Для довідки

Vianor - спеціалізована мережа, що представляє шинну галузь. Мережа Vianor нараховує 520 шинних центрів, що належать компанії Nokian Tyres або що входять в мережу на принципах партнерства, і є лідером ринку в Скандинавії, країнах Балтії, Росії, Україні та Казахстані, а також важливим учасником ринку в Центральній Європі та на півночі США.

З початком роботи Vianor в Україні з'явилася перша систематизована мережа, діяльність якої включає два напрямки: продаж шин, дисків і супутніх автотоварів, а також обслуговування шин та їхній ремонт. Тепер автомобілісти можуть вирішити проблему купівлі та монтажу шин в одному місці, витративши на це мінімум часу і зусиль. Послуга сезонного зберігання шин пропонується практично у всіх шинних центрах Vianor. Послуга включає в себе власне зберігання, мийку, перевірку і балансування шин, а також їхній монтаж. Також мережа Vianor пропонує своїм клієнтам низку додаткових сервісних послуг для автомобілів: заміна масла, регулювання розвал-сходження, заміна гальмівних колодок тощо.

Vianor має репутацію найнадійнішої мережі за рівнем обслуговування клієнтів. Всі центри Vianor мають єдине оформлення і погоджену асортиментну політику. Партнери компанії Nokian Tyres, що мають статус Vianor-партнерів, отримують ряд переваг: спеціальні ціни та умови оплати на продукцію компанії Nokian Tyres, безкоштовну доставку замовлення (від мінімальних партій), рекламну та маркетингову підтримку.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Прес-служба компанії Nokian Tyres в Україні

• Вікторія Шпак
моб. 8-067-243-99-08,
тел. (044) 581-09-90
e-mail: [email protected]