ср грудня 12 11:00 2018 в категорії Корпоративні новини

Зміни в операційній моделі та керівництві Nokіan Tyres

Стратегія Nokіan Tyres у Європі направлена на те, щоб залишатися лідером ринку в Скандинавії і зростати швидше, ніж ринок Центральної Європи. Задля розвитку цих амбіції, відтепер компанія розділяє бізнес у Європі на два бізнес підрозділи: Центральна Європа та Північна Європа.

Анна Хювонен (Anna Hyvönen), старший віце-президент Vіanor і член команди управління Nokіan Tyres, очолить бізнес регіон Північна Європа. Понтус Стенберг (Pontus Stenberg), що займав пост першого віце-президента в Європі та був членом команди Nokіan Tyres Management, залишає концерн, щоб продовжити свою кар'єру за межами Nokіan Tyres.

Керуючий директор по Центральній Європі Ханну Ліітсола (Hannu Liitsola) призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови бізнес підрозділу Центральна Європа.

Анна Хювонен і Ханну Ліітсола підпорядковуються президентові та СЕО Хілле Корхонен. Зміни набувають чинності з 12 грудня 2018р.

Nokіan Tyres Nordіcs та Vіanor працюватимуть як окрема бізнес-одиниця, але під єдиним керівництвом, з посиленою взаємодією між двома організаціями як на стратегічному, так і на оперативному рівні.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com