пт листопада 13 11:27 2015 в категорії Корпоративні новини

Зустрічаємо зиму з Nokian Tyres і Radio ROKS!

Тридцятого жовтня на популярній українській радіостанції стартувала акція «Сніжна жесть». Спільний проект представництва концерну Nokian Tyres в Україні, ТОВ «Нокіан Шина», і Radio ROKS – чудовий шанс проявити свій талант оповідача й отримати в подарунок комплект фрикційних шин NokianNordman для складних та мінливих зимових умов.

Зустрічаємо зиму з Nokian Tyres і Radio ROKS!

Позмагатися за приз у рамках конкурсу «Снігова жесть» можуть усі бажаючі, кому вже виповнилося 18 років. Щоб взяти участь в акції, треба поділитися власним досвідом кермування взимку. Адже засніжені і слизькі дороги не лише випробовують на міцність шини та нерви водіїв, а й часто стають місцем неймовірних пригод і несподіваних сюжетів. Щоп’ятниці журі в складі відомих радiоведучих Соні Сотник і Сергія Кузіна визначає найяскравішу історію тижня. Її автор здобуває визнання слухачів і нові NokianNordmanRS, що втілюють найкращі якості фінських шин – безпеку, надійне зчеплення, міцність та енергоефективність.

Правила акції «Снігова жесть» дуже прості. Щоб стати її учасником, слід зареєструватися на сайті www.radioroks.ua за посиланням: http://www.radioroks.ua/actions/39-snizhna-zhest.

Спеціальна реєстраційна форма містить поля для повідомлення особистих даних учасника і розповіді про власні пригоди на зимових шляхах (поле «Ваша історія»). Щоб активувати реєстрацію, всі поля мають бути заповнені. Зареєструватися для участі в конкурсі можна лише один раз.

Кожної п’ятниці о 10:15 в прямому ефірі Radio ROKS журі обирає найбільш цікаву з присланих розповідей. Її автор, відповідно, оголошується переможцем. Разом із визнанням журі та радіослухачів він стає щасливим власником комплекту зимових шин Nokian Nordman RS, надійних за будь-якої зимової погоди.

Надішліть історію про свої зимові дорожні пригоди й отримайте шанс виграти фрикційні шини Nokian Nordman RS з бездоганною репутацією, що відмінно зарекомендували себе на українських дорогах. Акція діє з 30 жовтня по 27 листопада 2015р.

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні
Альона Коломієць
тел. +38 044 377 53 45 
факс. +38 044 377 53 46 
Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com