Nokian Tyres Outpost AT

Всюдихідні шини для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок

This product is out of production

Усі шини

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

Як правильно підібрати розмір шин

Розмір, який підходить для вашого автомобіля вказаний у вигляді серії цифр і букв, наприклад, 205/55 R 16 94 V XL. Ви можете перевірити правильний розмір шин на боковині теперішніх шин або в інструкції до вашого автомобіля.

  1. Ширина Наприклад 205
  2. Висота Наприклад 55
  3. Диск Наприклад 16

Всюдихідні шини для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок

Нові шини Nokian Tyres Outpost™ AT пропонують виняткове зчеплення за будь-яких умов, надзвичайну міцність і стійкість до проколів, а також збільшений термін служби, що дозволяє водіям розширити межі дозволених місцевостей, дорожніх умов і відстаней. Літні шини Nokian Tyres Outpost AT для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок гарантують безпечну і витривалу їзду на будь-якій дорозі і навіть на бездоріжжі. Подолати найскладніші ландшафти легко на шинах NOKIAN TYRES Outpost AT з технологією Aramid Shield™. Шини NOKIAN TYRES™ Outpost AT створені для того, щоб підкорювати простори, розширювати горизонти поїздок та подорожувати якомога далі.

  • РОЗШИРТЕ МЕЖІ ДОЗВОЛЕНИХ МІСЦЕВОСТЕЙ ЗАВДЯКИ ВІДМІННОМУ ЗЧЕПЛЕННЮ НА БУДЬ-ЯКОМУ ПОКРИТТІ
  • РОЗШИРТЕ МЕЖІ ВИТРИВАЛОСТІ ЗАВДЯКИ ВИНЯТКОВІЙ ТЕХНОЛОГІЇ МІЦНОСТІ ARAMID SHIELD
  • РОЗШИРТЕ МЕЖІ ДОЗВОЛЕНОЇ ВІДСТАНІ ЗАВДЯКИ ПОДОВЖЕНОМУ ТЕРМІНУ СЛУЖБИ ШИНИ
Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі
Outpost AT

Відгуки споживачів

Оцінка 4.9 на основі такої кількості відгуків клієнтів: 20

Типорозміри шин

235/75 R 15 109S XL

максимальне навантаження 1030 кг, до 180 км/г

31x10.50 R 15 LT 109S

максимальне навантаження 1030 кг, до 180 км/г

LT235/75 R 15 116/113S

максимальне навантаження 1250 кг, до 180 км/г

215/65 R 16 98T

максимальне навантаження 750 кг, до 190 км/г

Розширте межі ландшафтів

Шини Nokian Tyres Outpost AT дозволяють водіям позбутися обмежень і впевнено мандрувати туди, куди їх приведе подорож, з насолодою долаючи кілометри дороги і бездоріжжя завдяки винятковому зчепленню за будь-яких умов. Боковини Summit Sidewalls і виїмки на плечах додають зчеплення, коли шина грузне на м'якій поверхні, а прорізи Canyon Cuts забезпечують надійну керованість на непростій місцевості, як-от пісок і болото.

Розширте межі витривалості

Шини Nokian Tyres Outpost AT оснащені технологією, що захищає водіїв навіть за найсуворіших умов. Технологія Aramid Shield™ надає шині виняткової витривалості і стійкості до проколів. Протектор і боковини шини захищені надзвичайно міцними арамідовими волокнами, виготовленими з того самого матеріалу, що використовується у куленепробивних жилетах та аерокосмічній промисловості. Виштовхувачі каменів Gravel guards додатково убезпечують шини Nokian Tyres Outpost AT від проколів.

Розширте межі відстані

Шини Nokian Tyres Outpost AT пропонують великий пробіг завдяки спеціально розробленому малюнку протектора із захисними характеристиками. Малюнок протектора з глибокими канавками подовжує термін служби шини. А екологічна гумова суміш дозволяє отримати максимум задоволення від кожної поїздки, даруючи ефективне і екологічне водіння.

Надзвичайна довговічність на будь-якій місцевості

Технологія Aramid Shield. Стійкі до проколів арамідні волокна додані в підпротекторний шар гумової суміші і проходять крізь боковини, щоб забезпечити надзвичайну стійкість до вибоїн, небезпек на дорозі, нерівної місцевості та бездоріжжя.

Додаткове зчеплення на м'яких поверхнях

Summit Sidewalls. Складний та продуманий дизайн плечової зони шини, створює умови для надійного бічного зчеплення на м'яких поверхнях і додає агресивності шині.

Захист на будь-якій дорозі

Виштовхувачі каменів Gravel Guards дозволяють шині комфортно і впевнено пересуватися кам'янистими дорогами з коліями.

Надійність у несподіваних ситуаціях

Інновація Canyon Cuts. X-подібні канавки у місцях перетину грунтозачепів у плечовій частині шини і малюнка протектора, забезпечують краще зчеплення на непередбачуваниих поверхнях.