Nokian Tyres Outpost AT - Всюдихідні шини для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок

#новинка

Nokian Tyres Outpost AT

Всюдихідні шини для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок

РОЗШИР ВЛАСНІ МЕЖІ

Нові шини Nokian Tyres Outpost™ AT пропонують виняткове зчеплення за будь-яких умов, надзвичайну міцність і стійкість до проколів, а також збільшений термін служби, що дозволяє водіям розширити межі дозволених місцевостей, дорожніх умов і відстаней. Літні шини Nokian Tyres Outpost AT для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок гарантують безпечну і витривалу їзду на будь-якій дорозі і навіть на бездоріжжі. Подолати найскладніші ландшафти легко на шинах NOKIAN TYRES Outpost AT з технологією Aramid Shield™. Шини NOKIAN TYRES™ Outpost AT створені для того, щоб підкорювати простори, розширювати горизонти поїздок та подорожувати якомога далі.

  • РОЗШИРТЕ МЕЖІ ДОЗВОЛЕНИХ МІСЦЕВОСТЕЙ ЗАВДЯКИ ВІДМІННОМУ ЗЧЕПЛЕННЮ НА БУДЬ-ЯКОМУ ПОКРИТТІ
  • РОЗШИРТЕ МЕЖІ ВИТРИВАЛОСТІ ЗАВДЯКИ ВИНЯТКОВІЙ ТЕХНОЛОГІЇ МІЦНОСТІ ARAMID SHIELD
  • РОЗШИРТЕ МЕЖІ ДОЗВОЛЕНОЇ ВІДСТАНІ ЗАВДЯКИ ПОДОВЖЕНОМУ ТЕРМІНУ СЛУЖБИ ШИНИ
Nokian Tyres Outpost AT

Розширте межі ландшафтів

Шини Nokian Tyres Outpost AT дозволяють водіям позбутися обмежень і впевнено мандрувати туди, куди їх приведе подорож, з насолодою долаючи кілометри дороги і бездоріжжя завдяки винятковому зчепленню за будь-яких умов. Боковини Summit Sidewalls і виїмки на плечах додають зчеплення, коли шина грузне на м'якій поверхні, а прорізи Canyon Cuts забезпечують надійну керованість на непростій місцевості, як-от пісок і болото.

Розширте межі витривалості

Шини Nokian Tyres Outpost AT оснащені технологією, що захищає водіїв навіть за найсуворіших умов. Технологія Aramid Shield™ надає шині виняткової витривалості і стійкості до проколів. Протектор і боковини шини захищені надзвичайно міцними арамідовими волокнами, виготовленими з того самого матеріалу, що використовується у куленепробивних жилетах та аерокосмічній промисловості. Виштовхувачі каменів Gravel guards додатково убезпечують шини Nokian Tyres Outpost AT від проколів.

Розширте межі відстані

Шини Nokian Tyres Outpost AT пропонують великий пробіг завдяки спеціально розробленому малюнку протектора із захисними характеристиками. Малюнок протектора з глибокими канавками подовжує термін служби шини. А екологічна гумова суміш дозволяє отримати максимум задоволення від кожної поїздки, даруючи ефективне і екологічне водіння.

Надзвичайна довговічність на будь-якій місцевості

Технологія Aramid Shield. Стійкі до проколів арамідні волокна додані в підпротекторний шар гумової суміші і проходять крізь боковини, щоб забезпечити надзвичайну стійкість до вибоїн, небезпек на дорозі, нерівної місцевості та бездоріжжя.

Додаткове зчеплення на м'яких поверхнях

Summit Sidewalls. Складний та продуманий дизайн плечової зони шини, створює умови для надійного бічного зчеплення на м'яких поверхнях і додає агресивності шині.

Захист на будь-якій дорозі

Виштовхувачі каменів Gravel Guards дозволяють шині комфортно і впевнено пересуватися кам'янистими дорогами з коліями.

Надійність у несподіваних ситуаціях

Інновація Canyon Cuts. X-подібні канавки у місцях перетину грунтозачепів у плечовій частині шини і малюнка протектора, забезпечують краще зчеплення на непередбачуваниих поверхнях.

ДЛЯ ЗМІ

ДЛЯ ЗМІ

Вітаємо в нашому банку матеріалів! Тут ви можете знайти першоджерела матеріалів, зокрема прес-релізи, фото та відео наших нових продуктів. Усі матеріали доступні для використання за умови посилання на джерело.

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ ШИН?

Шини преміум-класу заощаджують пальне, виготовляються екологічним шляхом, знижують зношуваність дорожнього полотна і рівень шуму - при цьому ще й стильно виглядають. Численні інновації та понад 100 патентів на зимові шини зробили зимові шини Nokian Tyres легендарними.

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

ПІКЛУЮЧИСЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

Сталість є невід'ємною частиною нашої діяльності. Ми беремо до уваги як безпечність, так і екологічність шини впродовж усього життєвого циклу. Як і решта наших продуктів, шини Nokian Tyres Hakka Blue 3 розроблені з урахуванням соціальної відповідальності.