NOKIAN TYRES SNOWPROOF 2 SUV

Преміальні зимові шини для кросоверів та позашляховиків

Знайдіть найкращі шини для вашого автомобіля

комфортне та контрольоване водіння

Нова Nokian Tyres Snowproof 2 SUV — зимова шина преміум-класу, спеціально розроблена для позашляховиків і кросоверів. Найважливішою особливістю шини є відмінна безпека та характеристики взимку за будь-яких умов - на снігу, сльоті та за дощу.

  • ПЕРШОКЛАСНЕ ЗИМОВЕ ЗЧЕПЛЕННЯ, ОСОБЛИВО НА СНІГУ
  • ВІДМІННА ПРОДУКТИВНІСТЬ НА МОКРІЙ ДОРОЗІ
  • ЗБАЛАНСОВАНА КЕРОВАНІСТЬ І ПІДВИЩЕНА СТІЙКІСТЬ
  • ПОСИЛЕНІ АРАМІДОМ БОКОВИНИ ДЛЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ТА ДОДАТКОВОГО ЗАХИСТУ

 

 

Офіційно ухвалено для використання взимку
Офіційно ухвалено для використання взимку
Також підходять для електромобілів
Також підходять для електромобілів
електромобілі новинки
Snowproof 2 SUV

Типорозміри шин

215/65 R 16 102H XL

максимальне навантаження 850 кг, до 210 км/г

215/65 R 16 98H

максимальне навантаження 750 кг, до 210 км/г

215/60 R 17 100V XL

максимальне навантаження 800 кг, до 240 км/г

215/60 R 17 96H

максимальне навантаження 710 кг, до 210 км/г

ЕКСПЕРТ НА СНІГУ

Nokian Tyres Snowproof 2 SUV впорається із мінливою зимовою погодою завдяки передбачуваній керованості та вдосконаленим функціям безпеки на мокрих, сухих, сльотавих і засніжених дорогах. Це досягається завдяки концепції Alpine Sense Grip, яка є унікальним поєднанням відмінного зчеплення та передбачуваного і збалансованого керування. Основою концепції є: особливий малюнок протектора, ламелі та гумова суміш, які працюють разом, забезпечуючи безпечне та комфортне водіння.

КОМФОРТНЕ КЕРУВАННЯ

Шини Nokian Snowproof 2 SUV створені для задоволення потреб потужних і високих позашляховиків. Міцна та довговічна конструкція в поєднанні з унікальними посиленими боковинами забезпечують стабільність та здатність шини витримувати удари та їзду по нерівних ділянках дороги. Оснащена такими ж функціями безпеки та сучасними технологіями, що й модель для легкових автомобілів, Snowproof 2 SUV забезпечує більшу міцність і стабільність, точно й надійно справляючись із високими навантаженнями на колеса.

 

ЗЧЕПЛЕННЯ, КОНТРОЛЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ - ПОДВІЙНА ЗОНА БЕЗПЕКИ (DUAL ZONE SAFETY)

Для забезпечення максимального комфорту та першокласної безпеки протектор шини розділений на дві функціональні зони. Концепція Dual Zone Safety складається з Grip Zone (зона зчеплення), яка забезпечує вражаюче зчеплення взимку, і Handling Zone (зона керованості), яка відповідає за контроль і стабільність. Grip Zone, яка складається з невеликих блоків і агресивних ламелей, покращує зчеплення зі снігом та гальмівні властивості шини. А Handling Zone сприяє чудовій керованості на сухих дорогах і на високих швидкостях.

НАДІЙНА В ДОЩ

Гумова суміш Alpine Grip 2.0 є надійною для вимогливих та суворих зимових умов, але водночас забезпечує високу продуктивність у теплу погоду. Шина ефективно адаптується до підвищення та зниження температури, оскільки суміш залишається гнучкою та чіпкою в широкому діапазоні умов. Нова суміш має високий вміст силіки, що забезпечує краще зчеплення з мокрою дорогою. Покращений опір коченню забезпечує економію енергії та знижує шкідливі викиди.

МАКСИМАЛЬНИЙ КОМФОРТ ВОДІННЯ

Електромобілі тихіші, ніж традиційні моделі автомобілів, тому низький рівень шуму від кочення стає питанням комфорту. Низький рівень шуму може зробити подорож більш комфортною та менш виснажливою для водія. І ми хочемо, щоб водії відчували безтурботність у салоні автомобіля та, додатково, - мінімізували шумове забруднення навколишнього середовища. Технологія SilentDrive™ підвищує комфорт водіння до максимуму. Надзвичайно низький рівень шуму досягається шляхом додавання шару акустичної піни на внутрішній шар шини.

ОСНАЩЕНА ДЛЯ ЗИМИ

Концепція Alpine Sense Grip притаманна всім продуктам лінійки Snowproof. Це унікальне поєднання виняткового зчеплення та передбачуваного і збалансованого відчуття керування за будь-яких умов взимку. Концепцію складає спеціалізований малюнок протектора, адаптовані ламелі та гумова суміш, поєднання яких забезпечує максимальний комфорт та безпеку під час водіння. Завдяки особливому дизайну протектора ефективно видаляється сніг та сльота між шиною та дорогою, а 3D-ламелі забезпечують відмінне зчеплення під час гальмування та поворотів.

БЕЗПЕЧНА ЗА СЛЬОТИ

Гумова суміш Alpine Grip 2.0 є надійною для вимогливих та суворих зимових умов, але водночас забезпечує високу продуктивність у теплу погоду. Шина ефективно адаптується до підвищення та зниження температури, оскільки суміш залишається гнучкою та чіпкою в широкому діапазоні умов. Нова суміш також має високий вміст силіки, що забезпечує краще зчеплення з мокрою дорогою. Покращений опір коченню забезпечує економію енергії та знижує шкідливі викиди.

ЗЧЕПЛЕННЯ, КОНТРОЛЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ

Для забезпечення максимального комфорту та першокласної безпеки протектор шини розділений на дві функціональні зони. Концепція Dual Zone Safety складається з Grip Zone, яка забезпечує вражаюче зчеплення взимку, і Handling Zone, яка відповідає за контроль і стабільність.

Канавки Hydroflow Grooves створені для запобігання небезпечному акваплануванню. Вони ефективно видаляють воду та сльоту між шиною та дорогою. Ці канавки створені для відкачування води з поверхні дороги під часу руху.

ДОВГОВІЧНІСТЬ ТА ЗАХИСТ

Боковини шини Nokian Tyres Snowproof 2 SUV посилені арамідом. Технологія Aramid Strong Sidewalls забезпечує довговічність та додатковий захист у складних умовах водіння. Завдяки міцному синтетичному арамідному волокну шина більш стійка до ударів і проколів, які можуть її пошкодити. Випадкове пошкодження шини може коштувати дорого, але завдяки міцним боковинам цьому можна запобігти.

ТЕХНОЛОГІЯ SILENTDRIVE™

Ця надсучасна, інноваційна технологія розроблена з урахуванням екологічності та комфорту водіння. Винятково низький рівень шуму досягається шляхом додавання шару акустичної піни на внутрішній шар шини. Акустична піна поглинає резонанс від повітряної порожнини шини, що призводить до зниження рівня шуму та підвищення комфорту водіння. Технологія SilentDrive™ буде представлена в деяких типорозмірах шин для позашляховиків.

ІНДИКАТОР ЗНОСУ ПРОТЕКТОРА

Nokian Tyres Snowproof 2 SUV оснащено спеціальним індикатором безпеки водіння (DSI), який підказує, коли вам слід замінити шини. Індикатор зносу показує залишкову глибину протектора в міліметрах. Цифри зникають по мірі зношення шини. Для безпечної їзди взимку необхідна глибина канавок становить від 4 до 5 міліметрів. Символ сніжинки залишається видимим, поки глибина канавки не досягне чотирьох міліметрів. Після того, як сніжинка зношується, рекомендується придбати нові зимові шини, щоб керування було максимально безпечним.

МИ ТАКОЖ РЕКОМЕНДУЄМО ЦІ ШИНИ ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТА ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ

Правильно підібрані шини можуть підвищити безпеку, комфорт та запас ходу. Наш асортимент налічує понад 400 моделей, кожна з яких забезпечує відмінне зчеплення з дорогою та скандинавський спокій і безпеку. У нас є зимові шини найвищого класу, розроблені та протестовані спеціально для електромобілів.

РАПТОВІ СНІГОПАДИ ТА СЛЬОТА? ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ.

РАПТОВІ СНІГОПАДИ ТА СЛЬОТА? ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ.

Ідеальна поїздка взимку - це передбачуваність та безпека кожного дня, незважаючи на сніг, сльоту чи дощ. Nokian Tyres Snowproof - преміум якість для найвимогливіших умов взимку.

ДІСТАНЬТЕСЯ ДОМУ БЕЗПЕЧНО

ДІСТАНЬТЕСЯ ДОМУ БЕЗПЕЧНО

Шина преміум-класу економить пальне, виготовляється безпечним для навколишнього середовища способом, зменшує зношуваність дороги та знижує шум – і до цього стильно виглядає. Складні умови водіння не стануть перешкодою влітку, якщо ви обираєте безпечні та надійні літні шини Nokian Tyres.

ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Стабільність є важливою частиною нашого бізнесу. Безпека та екологічність враховуються протягом усього життєвого циклу шини. Як і всі наші продукти, шини Nokian Tyres Snowproof 2 SUV розроблено з урахуванням показників стійкості.