пн лютого 3 10:00 2014 в категоріях Корпоративні новини, Прес-релізи товарів
Фрикційна шина для складних кліматичних умов, що дозволяє заощаджувати пальне

Nokian Hakkapeliitta CR3 – комфорт для професіоналівНова фрикційна зимова шина скандинавського типу Nokian Hakkapeliitta CR3 розроблена для використання на легких вантажівках та мікроавтобусах. Ця модель від компанії Nokian Tyres економить пальне як на слизьких дорогах у містах, так і на засніжених заміських трасах. Крім незначного опору кочення, технічні рішення торкнулися безпечного керування транспортним засобом на льоду, в умовах ожеледиці та на мокрих дорогах, що високо цінується професійними водіями. Зчеплення на слизьких ділянках дороги максимально посилено завдяки концепції Nokian Cryo Crystal, яка вже використовувалася у гумовій суміші протектора шини Nokian Hakkapeliitta R2.

Шина Nokian Hakkapeliitta CR3 забезпечує надійну продуктивність для водіїв у країнах із складними дорожніми умовами. Широкий вибір типорозмірів, що створений саме для сучасних автомобілів, налічує 20 продуктів з діаметром колеса від 14 до 17 дюймів. Щодо протектора, то у новому модельному ряді шин використовується єдиний малюнок для різних транспортних засобів. Нова шина Nokian Hakkapeliitta CR3 буде у продажі восени 2014 року, а такі країни, як Швеція, Норвегія, Фінляндія, Росія та Україна стануть основними ринками.

Концепція Nokian Cryo Crystal значно збільшує зчеплення взимку
Характеристики безпеки Nokian Hakkapeliitta CR3, що почуває себе як вдома, у складних кліматичних умовах, були ще більш покращенні за рахунок використання гумової суміші нового покоління, оновленого малюнка протектора і, звичайно, концепції Nokian Cryo Crystal, яка забезпечує оптимальне поздовжнє та поперечне зчеплення.

У гумову суміш додали тверді екологічно безпечні часточки, що за формою нагадують багатогранні кристали, з метою покращити зчеплення в умовах ожеледиці завдяки кращому контакту з поверхнею. Ці часточки працюють як мікроскопічні вбудовані шипи, створюючи жорсткі крайки зчеплення у гумовому шарі. Відчуття свого автомобіля та надійне зчеплення зберігаються і з часом зношення шини. З кожним новим кілометром пробігу екологічні часточки, що розташовані у товщі протектора, проявляються на його поверхні та надають шині необхідний резерв зчеплення.

Шашки протектора у плечових зонах Nokian Hakkapeliitta CR3 оснащені ламелями-насосами, які видаляють воду із місця контакту шини з дорожнім полотном, гарантуючи стабільне та впевнене зчеплення. Запатентовані ламелі-насоси ще більш покращують зчеплення на мокрих та зледенілих поверхнях.

Нова спеціальна гумова суміш покращує зчеплення та зносостійкістьКонцепція Nokian Cryo Crystal забезпечує зчеплення на льоду, що високо цінується споживачами нешипованих шин та формує гармонійне поєднання із зносостійкою гумовою сумішшю. Нова зимова гумова суміш із силікою, що адаптована для активної експлуатації на легких вантажівках, без нарікань працює за умов різних температур і знижує опір коченню, що дає можливість економити пальне. Більше того, вона забезпечує бездоганне зчеплення на льоду, в умовах ожеледиці та на мокрій дорозі, а також збільшує зносостійкість шини у мінливих умовах.

Ламелі у шашках протектора активно працюють незалежно від зчеплення і температури, адже крім натурального каучуку та силіки, у гумову суміш додають рапсове мастило для додаткового зчеплення, що не дає гумі розірватися, навіть при натраплянні шини на гостре каміння.

Стабільна стійкість рухуІдеальне зчеплення і характерна для шин Nokian Hakkapeliitta збалансована керованість підтримані великою групою випробуваних та перевірених рішень. Агресивний направлений малюнок протектора фрикційних шин вкритий щільною сіткою ламелей, що має особливе значення для фрикційних шин на мокрому льоді. Центральне ребро об’єднане з гранями центральної частини нового малюнка протектора, що сприяє стабільній стійкості руху. Крім того, такий малюнок протектора не є зносостійким, що позитивно відображається на більшому строку служби шини, так як зимові шини, що встановлені на ведучих колесах, у першу чергу зношуються у центральній частині протектора.

Ретельно продумана та перевірена геометрія шашок протектора забезпечує вправну керованість транспортним засобом навіть на поганих дорогах. Чуткість реагування автомобіля на будь-які зміни дорожнього полотна дає можливість водію своєчасно на них реагувати.

Додатково до малюнку протектора, зразково стабільна та тиха керованість економічної шини Nokian Hakkapeliitta CR3 заснована на міцній конструкції шини. Неймовірно міцна нова подвійна конструкція сталевого брекера може витримувати інтенсивну експлуатацію та надійно переносити збільшене навантаження.

Новий гнучкіший сталевий брекер був допрацьований для забезпечення більшої надійності конструкції та дозволяє шині зберігати своє сучасні характеристики триваліший час. Також новий сталевий брекер знижує опір коченню для більшої економії пального та знижує нагрівання шини, що більше покращує зносостійкість.

Більше безпеки і комфортуНаявність спеціальних індикаторів на поверхні протектора дозволяє без зайвих перешкод візуально контролювати рівень безпеки при використанні шин. Індикатор ступеню зношення протектора DSI, розроблений та запатентований компанією Nokian Tyres, показує залишкову глибину протектора в міліметрах. Цифри стираються по мірі зношення шини. Безумовно, індикатор зношення протектора наявний на усіх зимових шинах Nokian. Зимовий індикатор безпеки WSI представлений у вигляді символу сніжинки та є додатковим індикатором безпеки експлуатації шини взимку, так, сніжинка зникає у разі, якщо глибина протектора менше 4 мм.

На бокові шини передбачено інформаційну ділянку, на яку можна записувати рівень тиску у шинах та їх положення при монтажі, а також дату затяжки болтів.

Nokian Hakkapeliitta CR3 – комфорт для професіоналів  • Надійне зчеплення взимку
  • Якісна зносостійкість
  • Мінімальний рівень шуму
  • Екологічна шина, дає можливість економити пальне

Головні інновації:Концепція Nokian Cryo Crystal - бездоганне зчеплення взимку, тонке відчуття свого автомобіля при керуванні. У гумову суміш додані жорсткі часточки, що за формою нагадують багатогранні кристали, з метою покращити зчеплення в умовах ожеледиці завдяки кращому контакту з поверхнею.

Ламелі-насоси – більше зчеплення на вологій дорозі і в умовах ожеледиці. Ламелі-насоси у вигляді карманів забирають воду з місця контакту шини з дорожнім полотном, чим гарантують надійне зчеплення. До того ж, запатентовані ламелі-насоси бездоганно виконують своє завдання на мокрих та зледенілих поверхнях доріг.

Нова гумова суміш із силікою – більше безпеки і економії пального. Зимова суміш створена для активного використання, адже вона є безпечною у широкому діапазоні температур, зменшує опір коченню, забезпечує бездоганне зчеплення на льоді, на засніжених і мокрих ділянках дороги, а також має неабияку зносостійкість. Крім натурального каучуку і силіки, у гумову суміш додають рапсове мастило для максимального зчеплення на льоду, що не дає гумі розірватися.

Щільна сітка ламелей і широкі відокремлені ламелі – оптимальне зчеплення та керування автомобілем. Агресивний малюнок протектора фрикційних шин вкритий щільною сіткою ламелей, а широкі відокремлені ламелі забезпечують необхідне зчеплення, що особливо має значення для фрикційних шин на ділянках зледенілої дороги.

Нова конструкція стального брекера – стабільність керування та зносостійкість. Надійна структура у парі з малюнком протектора працюють на стабільну та безшумну керованість автотранспортом. Максимально посилена подвійна структура корду може надійно зносити високі навантаження. Новий гнучкіший сталевий брекер було допрацьовано з огляду на забезпечення більшої надійності конструкції, а це в свою чергу, дозволяє шині довше зберігати свої сучасні характеристики. Крім того, новий сталевий брекер зменшує опір кочення для максимальної економії пального.

Фотографії: www.nokiantyres.com/HakkapeliittaCR3

Випробовування в екстримальних умовах. Тестовий полігон у м. Івало: http://youtu.be/87NfsZwnLHw

створення першої зимової шини:
https://www.nokiantyres.ua/shyny/lehkovi-avtomobili/zymovi-shyny/

Nokian Hakkapeliitta – легендарна зимова шина:
www.youtube.com/watch?v=JA-YfJDKvwE&feature=share&list=PL1BE04B7BAC224A97

Шини Nokian Hakkapeliitta: переможниці тестів
www.youtube.com/watch?v=IkQotSMzSfs&feature=share&list=UUv-VDEjbdBkuZ-eSvYOn0FA

Рекорд швидкості на льоді на шинах Nokian Hakkapeliitta 8 (335,713 км/г)
https://www.nokiantyres.ua/innovaciyi/doslidzhennya-ta-rozrobky/najshvydshi-na-l-odu/najshvydshi-na-l-odu-2013/

Контактна інформація:

Маркетинг менеджер Nokian Tyres в Україні

Альона Коломієць

Моб.: +38 067 216 3434, тел. +38 044 220 1 220

Olena.Kolomiiets(at)nokiantyres.com