чт січня 28 11:00 2021 в категоріях Прес-релізи товарів, Корпоративні новини

Компанія Nokian Tyres оголосила свою наступну мету на шляху до безпечнішого світу: Представити шину, виготовлену повністю з екологічно чистих матеріалів, до 2025 року

Зимові шини преміум-класу від компанії Nokian Tyres цінуються не одним поколінням водіїв, які воліють насолоджуватися душевним спокоєм за кермом за будь-яких умов. Однак Nokian Tyres зосереджує свої зусилля не лише на захисті водіїв, компанія також невтомно працює над захистом довкілля. Ми демонструємо це прагнення усією своєю діяльністю, від розробки шини до її виробництва. Одна з наших амбітних цілей - до 2025 року представити концептуальну шину з використанням лише відновлюваних та перероблених матеріалів.

Безпека поза дорогою 

Компанія Nokian Tyres винайшла перші у світі зимові шини у 1934 роціПерші зимові шини з'явилися у відповідь на гостру потребу покращити безпеку на дорогах, і відтоді наші шини забезпечують безпечну їзду по всьому світу - на снігу, на льодупід дощемпід сонцем. 

Розробляючи шини, ми застосовуємо десятиліття знань про умови їзди взимкуКожне нове покоління наших шин базується на попередньому, а ми продовжуємо навчатися і розробляти нові способи безпечно пристосовуватися до мінливого світу довкола нас”, - каже Ану Моісіо (Anu Moisio), бренд-менеджер компанії Nokian Tyres. 

Однак зараз як ніколи безпека означає більшеніж просто повсякденні подорожі автомобілемСвоїми діями ми можемо сприяти загальному добробуту планети та всьогощо живе на ній 

“Ми хочемощоб водіїякі обирають продукти Nokian Tyres, знали, що їхній вибір шин не лише гарантує безпеку подорожей для їхньої родини, але й виявляє повагу до світу, у якому ми живемо”, - каже Моісіо 

Прагнення Nokian Tyres зробити світ безпечнішим проявляється в діяльності компаніїпочинаючи з науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт і закінчуючи виробництвом. Ми обираємо сировину зі сталих джерелзнижуємо рівень викидів та виробничих відходівретельно перевіряємо логістику та канали збуту. Ми розробляємо шини з максимально ефективним споживанням пального і виготовляємо їх з міцних екологічних матеріалів. Ми прагнемо зробити світ безпечнішим, тому ми створюємо безпечне середовище для своїх працівниківрозвиваючи процвітаючі громади довкола.  

Наступна амбітна мета: концептуальна шина з відновлюваних та перероблених матеріалів до 2025 року 

Протягом багатьох років компанія Nokian Tyres розробляє шини з точки зору сталості. Ми вже використовуємо матеріали біологічного походження у нашій продукціїнаприкладолію каноли, ми також активно досліджуємо нові екологічні матеріали та розглядаємо використання перероблених матеріалівОднак ми хочемо створити шиниякі були б максимально дружніми до довкілля, і саме для цього ми поставили собі амбітну мету: до 2025 року представити концептуальну шину, повністю створену з відновлюваних та перероблених матеріалів. 

Вже майже 90 років ми є першопрохідцями у своїй галузіЦе був час інноваційбагато з яких приносять користь водіям донині. Ми переконаніщо розробивши цю концептуальну шину, ми закладемо підвалини для майбутніх інновацій заради кращого майбутнього”, - каже Оллі Сеппяля (Olli Seppälä), голова науково-дослідного відділу компанії Nokian Tyres. 

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: www.nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах: 

http://facebook.com/NokianTyresUkraine 

https://instagram.com/nokiantyresua 

Контактна інформація: 

PR-агентство «PR Time»: 

Оксана Модієвська +38 050 24 37 150 

[email protected]