сб квітня 4 01:00 2020 в категорії Корпоративні новини

Дії Nokian Tyres внаслідок спалаху коронавірусу COVID-19: оновлення

Це регулярно оновлюваний текст про дії компанії Nokian Tyres та наслідки спалаху коронавірусу COVID-19. 

4 квітня

Виробництво на російському заводі компанії Nokian Tyres у Всеволожську буде відновлено у понеділок, 6 квітня, як і планувалося раніше. Обмеження, введені Указом Президента від 2 квітня 2020 року, продовжують дію “режиму призупинення роботи” до кінця квітня, проте не стосуються заводу у Всеволожську, оскільки завод є неперервно діючою організацією, тому йому дозволено продовжити працювати у звичному режимі.

2 квітня

Щорічні загальні збори компанії Nokian Tyres буде проведено 2 квітня 2020 року за допомогою спеціальних заходів

Щорічні генеральні збори компанії Nokian Tyres буде проведено 2 квітня 2020 року, відповідно до початкового розкладу. Компанія отримала достатню кількість скасувань участі від акціонерів, що дозволяє провести збори відповідно до правил, встановлених владою внаслідок пандемії коронавірусу. На підставі отриманих довіреностей та інструкцій щодо голосування, більшість, відповідно до вимог фінського Закону про компанії, підтримує кожну із пропозицій, внесених у повідомленні до засідання до Щорічних загальних зборів.

Щорічні загальні збори буде проведено у штаб-квартирі Nokian Tyres за адресою: вул. Пірккалайсте 7, 37100 Нокіа. Участь членів Ради директорів та Команди менеджменту Групи буде обмежена до мінімуму. Запропонований новий член Правління не буде присутній на Зборах, але буде представлений за допомогою матеріалів наради.

У зв'язку з пандемією коронавірусу, Nokian Tyres продовжує закликати акціонерів, які попередньо зареєструвалися на Щорічні загальні збори, не відвідувати збори особисто, а слідкувати за засіданням у прямому ефірі на веб-сайті www.nokiantyres.com/annualgeneralmeeting2020.

 

Хронологія подій:

30 березня: Nokian Tyres тимчасово призупиняє всі заводи концерну

26 березня: концерн Nokian Tyres тимчасово зупиняє виробництво на зводах у США та Росії

18 березня: Nokian Tyres вводить застережні заходи у зв'язку зі спалахом коронавірусу